17.06.2023 – Zawody sportowo pożarnicze

👩‍🚒 Zawody sportowo pożarnicze 👩‍🚒
W sobotę 17 czerwca na Stadionie KS Sokół Jodłówka-Wałki odbyły się zawody sportowo-pożarnicze. Organizatorem był Oddział Gminny ZOSP RP w Tarnowie.
Strażacy rywalizowali w dwóch konkurencjach tj. w sztafecie pożarniczej oraz w ćwiczeniu bojowym. Nad prawidłowym przebiegiem czuwali sędziowie z Powiatowego Kolegium Sędziowskiego ZOSP RP pod przewodnictwem mł. asp. Daniela Kłuska z KM PSP w Tarnowie.
Naszą jednostkę reprezentowały drużyny:
🏅Męska seniorów,która zajęła IV miejsce
Seniorzy wystartowali w składzie:
Dariusz Biel, Daniel Cebula, Rafal Halibozek, Mariusz Białas, Dariusz Damian, Wiktor Grzegurzko, Przemek Biel, Krzysiek Kawa Jakub Winkowski
🥇🏆Żeńska MDP,która zajęła I miejsce
Młodzież w składzie: Aleksandra Bielawska, Daria Damian, Oliwia Stańczyk, Natalia Musiał, Patrycja Linard, Wiktoria Ścibisz, Karolina Cholewa, Paulina Dudzińska
Każdy uczestnik drużyny MDP otrzymał medal. Zwycięskie trzy miejsca w klasyfikacji MDP otrzymały dyplomy i puchary jak i również pierwsze miejsca z seniorów. Dodatkowo otrzymały ona również nagrody, które ufundowała Prezes Oddziału Gminnego ZOSP RP dh Katarzyna Biel.
Po zakończeniu zawodów już w remizie wspólnie świętowaliśmy przy pizzy oraz testowanej nagrodzie 🎉
Gratulujemy naszej MDP wygranej i życzymy powodzenia i trzymamy kciuki za etap powiatowy, który już 9 września 2023 roku!💪🏼🤞🏼. Gratulujemy również seniorom dobrego występu na zawodach. Brawo panowie 👏
Zdjęcia własne oraz od Krzysiek Furtak Dziękujemy