Kiermasz świąteczny wraz ze Światełkiem Betlejemskim – 3.12.2021

3 grudnia 2021 roku odbył się kiermasz świąteczny na centrum wsi w Koszycach Wielkich.

Głównym punktem było rozświetlenie przez Wójta Gminy Tarnów Grzegorza Kozioła wraz z Poseł na Sejm RP Anną Pieczarką Miasteczko Bożonarodzeniowe 🎄🎆😇. Obecni mogli również skorzystać z degustacji potraw świątecznych oraz dokonać zakupu specjałów przygotowanych przez koła gospodyń wiejskich z terenu gminy Tarnów 🥘🥟. Można było również wspomóc mieszkankę naszej Gminy w walce z chorobą.

Tego wieczoru strażacy z jednostek OSP Gminy Tarnów odebrali Światełko Betlejemskie, które większość tuż przed 17.00 przekazała w swoich parafiach. Również nasi druhowie dotarczyli świtełko podczas rolat. Wprowadzenia dokonali druhowie z naszej MDP w asyście starszych druhów.