19.03.2023 – V Powiatowe halowe młodzieżowe zawody sportowo-pożarnicze

🧑‍🚒🚒W niedzielę 19.03.2023 w V Powiatowych Halowych Młodzieżowych Zawodach Sportowo-Pożarniczych wzięło udział 67 chłopców, 70 dziewcząt oraz dwie drużyny gościnnie z powiatu gorlickiego.
Zawody odbyły się na hali widowiskowo-sportowej w Ciężkowicach, organizatorem byli Oddział Powiatowy ZOSP RP w Tarnowie oraz Oddział Gminny ZOSP RP w Ciężkowicach.
Nad prawidłowym przebiegiem zawodów czuwali sędziowie reprezentujący Powiatowe Kolegium Sędziów OP ZOSP RP w Tarnowie.
Gminę Tarnów jako jedną drużynę reprezentowały dziewczęta, z Osp Ksrg Zgłobice dh Natalia Musiał i Oliwia Stańczyk oraz dziewczęta z Ochotnicza Straż Pożarna w Koszycach Małych Gniewek Gabriela, Lazarowicz Julia oraz Rams Magdalena.
Chłopców reprezentowała drużyna z druhów OSP Koszyce Małe.
🏅Ostatecznie dziewczęta drużynowo zajęły 4 miejsce z łącznym wynikiem 136,02 punkty.
Wyniki indywidualne:
✔️Natalia Musiał 31,08
✔️Gabriela Gniewek 32,6
✔️Oliwia Stańczyk 36,12
✔️Julia Lazarowicz 36,22
✔️Magdalena Rams 37,21
🏅Drużyna chłopców zajęła 8 miejsce z wynikiem 142,8
Podium drużyny dziewczęcej:
I miejsce MDP OSP Ciężkowice
II miejsce MDP OSP Piotrkowice
III miejsce MDP OSP Zaczarnie
Podium drużyny chłopców:
I miejsce MDP OSP Zaczarnie
II miejsce MDP OSP Gwoździec
III miejsce MDP OSP Ryglice
💃🕺Mimo zmęczenia miłym przerywnikiem była wspólna zabawa w rytm muzyki zgromadzonej młodzieży zainicjowana przez nasze druhny z MDP OSP Zgłobice.
Gratuluję zwycięzcą oraz naszym reprezentantom z Gminnych jednostek MDP OSP.
🤝Składam podziękowania za transport dla kierowcy Mateusz Cieśla oraz firmy Transport Pasażerski Transwit Witold Cygan.
🤝Dziękuję również Wójtowi Gminy Tarnów Grzegorzowi Kozioł za zapewnienie posiłku dla uczestników i opiekunów drużyn.
🤝 Dziękuję opiekunom za obecność dh Danielowi Gniewek, dh Laura Lisowska oraz dh Daniel Cebula
🤝 Podziękowania tez dla druhen i druhów z MDP, którzy wspomagali dopingiem naszych zawodników. Szczególnie z naszej jednostki Karolina Cholewa Paulina Dudzińska Nikola Krzyżak Aleksandra Bielawska
Zdjęcia własne
Ostatnie Imprezowy region