30.07.2023 – STRAŻMAGEDON

🔥🏃‍♀️🚒 Trzecia edycja biegu terenowego z przeszkodami „STRAŻMAGEDON – Biegamy i pomagamy”! 📅 W dniu dzisiejszym tj. 30 lipca 2023 r. 📍 odbywa się w Gminie Szczurowa.
🎯 Celem wydarzenia jest promocja aktywności fizycznej, integracja oraz ukazanie działalności strażackiej jako kluczowego czynnika rozwijającego lokalną społeczność. oraz kreowanie postaw prospołecznych i charytatywnych.
🏃‍♀️💪 Zmagania sportowe polegają na pokonaniu 3-kilometrowej trasy (kategoria młodzieżowa) oraz 7-kilometrowej trasy (kategoria indywidualna i drużynowa) z blisko 30 przeszkodami terenowymi.
🤝 Organizatorem są OSP Górka , Komenda Wojewódzka PSP w Krakowie oraz Komenda Powiatowa PSP w Brzesku.
Miło nam poinformować że w biegu startuje dh Mariusz Grzywa jako strażak Osp Ksrg Zgłobice reprezentujący tez Gmina Tarnów.
👏Brawo Mariusz. 🤞Trzymamy kciuki. Powodzenia
Foto do dh Małgorzaty