09.09.2023 – XVII Powiatowe Zawody Sportowo-Pożarnicze Drużyn OSP

👩‍🚒XVII Powiatowe Zawody Sportowo-Pożarnicze Drużyn Ochotniczych Straży Pożarnych👩‍🚒
W dniu 09 września 2023 r. zostały przeprowadzone XVII Powiatowe Zawody Sportowo-Pożarnicze Drużyn Ochotniczych Straży Pożarnych. Zawody odbyły się na stadionie sportowym TOSIR w Tarnowie.
Organizatorami zawodów była Komenda Miejska Państwowej Straży Pożarnej w Tarnowie i Zarząd Oddziału Powiatowego Związku Ochotniczych Straży Pożarnych RP w Tarnowie.
👤W uroczystym rozpoczęciu zawodów uczestniczyli:
Piotr Sak – Poseł RP,
Józef Gawron – V-ce Marszałek Województwa Małopolskiego
Roman Ciepiela – Prezydent Miasta Tarnowa i Roman Łucarz – Starosta Powiatu Tarnowskiego którzy objęli honorowy patronat nad zawodami.
👩‍🚒W zawodach łącznie udział wzięło 45 drużyn pożarniczych jednostek OSP z terenu powiatu tarnowskiego.
Zawodnicy i zawodniczki rywalizowali w kategorii Młodzieżowych Drużyn Pożarniczych – ✅11 zespołów chłopięcych
✅9 zespoły dziewczęce,
oraz w kategorii seniorów
✅16 zespołów męskich
✅9 zespołów żeńskich.
Zawody zostały przeprowadzone w dwóch punktowanych konkurencjach tj: sztafeta pożarnicza 7 x 50 m i ćwiczenie bojowe.
Naszą jednostkę reprezentowały dziewczęta z MDP w składzie
👩‍🚒Natalia Musiał
👩‍🚒Karolina Cholewa
👩‍🚒Wiktoria Ścibisz
👩‍🚒Emilia Lewicka
👏Brawo dla Was
Gratulujemy zwycięzcom🤝
👍Zawody zostały przeprowadzone
w duchu sportowej rywalizacji z zachowaniem zasad fair play.
Opiekunami byli
Krzysiek Kawa