Zarząd Oddziału Gminnego ZOSP RP obradował w Zgłobicach – 17.12.2021

W dniu dzisiejszym w naszej jednostce odbył się zjazd Zarządu Oddziału Gminnego Związku Ochotniczych Straży Pożarnych RP.
Prezes dh Katarzyna Biel dokonała podsumowania mijającego roku oraz omówiono również plany działań i doposażeń jednostek na lata 2021-2026. Ustalono również terminy zebrań walnych. Omówiono też obowiązki jakie jednostki mają wynikające z obowiązujacych przepisów do dopełnienia.
Na koniec Prezes złożyła wszystkim obecnym oraz wszystkim strażakom i im bliskim życzenia spokojnych oraz rodzinnych świąt Bożego Narodzenia spędzonych w zdrowiu i ludzkiej życzliwości.
W imieniu Zarządu Prezes złożyła również życzenia urodzinowe dla Komendanta Gminnego dh Daniela Gniewek i wspólnie odśpiewano sto lat.