Życzenia na dzień strażaka

👩‍🚒👨‍🚒Drodzy Druhowie, Druhny z OSP, PSP oraz MDP👩‍🚒👨‍🚒
Z okazji Naszego święta przyjmijcie najszczersze życzenia zdrowia, wszelkiej pomyślności, bezpiecznych wyjazdów i powrotów z akcji ratunkowych, satysfakcji z pełnionej służby oraz szczęścia rodzinnego, tak potrzebnego w życiu każdego człowieka.
Niech Św. Florian otacza Was swoją opieką w wypełnianiu strażackiej powinności, a ta trudna służba niech będzie dla Was źródłem satysfakcji i powodem do dumy.
Szczególne słowa podziękowania kierujemy do Naszych druhów i druhen za codzienne realizowanie zadań, za poświęcenie w ochronie życia i mienia ludzkiego oraz za stałe wzbogacanie dorobku pożarniczego.
Za każde życzenia skierowane dziś do nas składamy serdeczne podziękowania. Dziękujemy m.in. pani Przewodniczącej Rady Gminy Tarnów Wiesławie Mitera, Samorządowi Gminy Tarnów, sołtysowi z Błonia Antoniemu Batko, przedszkolakom z Niepublicznego Przedszkola „Kraina Marzeń”, pracownikom i gronu pedagogicznemu z przedszkolaka oraz wszystkim sympatykom.
Po mszy świętej z rąk Pani dyrektor przedszkola Katarzyny Molek (również naszej druhny) w imieniu przedszkolaków Pani Prezes Katarzyna Biel odebrała piękny prezent w wykonaniu najmłodszych naszych sympatyków. Będzie on ozdobą naszej remizy.
Serdecznie za każdą dobroć, życzliwość i tyle pięknych dziś życzeń dziękują wszystkim zgłobiccy strażacy.🧑‍🚒👨‍🚒👩‍🚒