X TURNIEJ SIATKÓWKI PLAŻOWEJ SŁUŻB MUNDUROWYCH

🏐 X TURNIEJ SIATKÓWKI PLAŻOWEJ SŁUŻB MUNDUROWYCH👩‍🚒
W sobotę 08.07.2023 odbył się jubileuszowy X turniej siatkówki plażowej służb mundurowych organizowany przez nasza jednostkę.
Do turnieju zgłosiło się 8 drużyn
Zwycięzcami w poszczególnych grupach byli:
GRUPA „A”
I miejsce OSP RYGLICE
II miejsce OSP ZGŁOBICE
III miejsce OSP TARNÓW-RZĘDZIN
IV miejsce OSP ZALASOWA
GRUPA”B”
I miejsce KM PSP
II miejsce OSP BIAŁA
III miejsce OSP ŁĘKAWKA
IV miejsce OSP ZBYLITOWSKA GÓRA
Ostateczna klasyfikacja turnieju:
🥇KM PSP TARNÓW
🥈OSP RYGLICE
🥉OSP BIAŁA
🏅OSP ZGŁOBICE
Wręczenia dyplomów, pucharów, medali dokonał Wójt Gminy Tarnów Grzegorz Kozioł, Sołtys Zgłobic Wojciech Kozioł oraz Prezes OSP Zgłobice Katarzyna Biel, która ufundowała nagrody dla zespołów na podium.
Ponadto Wicestarosta Powiatu Tarnowskiego Tomasz Stelmach wręczył specjalną nagrodę dla organizatorów za wspaniałą inicjatywę i organizację już X turnieju.
Gratulujemy zwycięzcą👏
Składamy serdeczne podziękowania dla sędziego zawodów.
Wielkie podziękowania składamy naszym sponsorom bez, których te 10 lat nie było by możliwe. Dziękujemy:
🏐 Firmie Rol-Bud Marcin Zapał
🏐 Granimex Tomasz Smosna
🏐 Centrum Kultury i Bibliotek Gminy Tarnów
🏐 Sołtysa Zgłobic Wojciech Kozioł
🏐 Firmy Sokołów na ręce Pawła Brożka oraz Dyrektora Oddziału w Tarnowie Marka Ściślaka
🏐 Prezes OSP Zgłobice Katarzynie Biel oraz całej naszej jednostce za pracę i zaangażowanie w przygotowanie coroczne tego wydarzenia.
🏐 Zakład Piekarniczo Cukierniczy G&G T i G Gniadek