18.02.2023 – WALNE ZEBRANIE SPRAWOZDAWCZE ZA 2022 rok

W sobotę 18.02.2023 odbyło się w naszej jednostce zebranie walne sprawozdawcze.
Tradycyjne rozpoczęto obrady od wprowadzenia przez naczelnika Dariusza Damian pocztu sztandarowego oraz odegraniu hymnu Związku, a następnie od uczczenia minutą ciszy poległych strażaków.
Następnie otwarcia i powitania gości dokonała Prezes Katarzyna Biel.
Wśród zaproszonych gości byli:
➡️Prezes WFOŚIĢW w Krakowie Kazimierz Koprowski
➡️Członek zarządu powiatu tarnowskiego Tomasz Stelmach
➡️Prezes Zarządu Oddziału Powiatowego ZOSPRP Łukasz Łach
➡️Naczelnik Wydziału Operacyjno-Kadrowego mł bryg. Marcin Gorzkowski
➡️Zastępca Wójta Gminy Tarnów Sławomir Wojtasik
➡️Zastępca Komendanta Oddziału Gminnego ZOSP RP Mariusz Grzywa
➡️Wiceprzewodniczący Rady Gminy Tarnów Stanisław Sarad
➡️Radny Gminy Tarnów Bartosz Łaśko
➡️Sołtys Zgłobic Wojciech Kozioł
➡️Radni Rady sołeckiej Katarzyna Molek, Teresa Burnóg, Grzegorz Sarad
➡️Prezes Stowarzyszenia Nasze Zgłobice Mariusz Haba
➡️Dyrektor Niepublicznego Przedszkola z Oddziałami Integracyjnymi „Kraina Marzeń” w Zgłobicach Katarzyna Molek
➡️Druhowie honorowi Adam Jarosz i Stefan Tadel
➡️Sponsorzy i przyjaciele Tomasz Smosna, Roman Niedźwiecki, Lucyna i Wojciech Bielawski, Piotr Linard
Całość obrad prowadziła Prezes jednostki,a prorokowała zebranie dh Katarzyna Molek.
Przedstawienia sprawozdań za rok 2022 dokonali:
👨‍🚒z działalności Sekretarz dh Katarzyna Molek
🧮 finansowe Skarbnik dh Jakub Winkowski
📒komisji rewizyjnej Przewidniczący dh Rafał Karaś
Oraz planów działalności na rok 2023 r. dh Katarzyna Molek oraz planu finansowego na 2023 r. dh Jakub Winkowski.
Następnie odbyło się głosowanie nad udzieleniem Zarządowi absolutorium. Za było 30 dh jeden wstrzymał się od głosu. Tym samym Zarząd uzyskał absolutorium na kolejny rok GRATULUJEMY.
🖌Podczas zebrania wręczono również nagrody za udział w konkursie plastycznym dla Ameli Kwiecińskiej w grupie Przedszkolnej oraz Fabiana Kwiecińskiego w grupie Szkoła Podstawowa kl. I-IV, którzy przeszli z etapu gminnego i reprezentowali naszą miejscowość na etapie powiatowym. Nagrody ufundowane przez jednostkę wraz z Prezes wręczyli Dyrektor Przedszkola Niepublicznego „Kraina Marzeń” ze Zgłobic Katarzyna Molek oraz zastępca Wójta Sławomir Wojtasik.
💳Następnie Prezes dokonała wręczenia legitymacje druhom i druhnom z MDP wraz z Prezesem Zarządu Oddziału Powiatowego ZOSP RP dh Łukaszem Łach.
Przegłosowano również dwie Uchwały:
1 w sprawie zatwierdzenia sprawozdania finansowego oraz 2 w sprawie uchwały programowej.
🤝Dziękujemy przybyłym gościa za skierowane tak miłe słowa w stronę naszej jednostki, jak i również słowa uznania za tak szeroką działalności, którą w zeszłym roku prowadziliśmy.
🧸Pan Prezes WFOŚIĢW w Krakowie Kazimierz Koprowski wręczył również maskotki najmłodszych członkom naszej MDP.
Po obradach zaproszono wszystkich na wspólny poczęstunek i świętowanie.