21.01.2023 – IV Turniej Piłki Halowej Służb Mundurowych.

W dniu 21.01.2023 na hali Widowiskowo-Sportowej w Koszycach Wielkich już po raz IV odbył się turniej piłki nożnej halowej Służb Mundurowych organizowany przez OSP Ksrg Zgłobice.
Patronat nad wydarzeniem objął Wójta Gminy Tarnów Grzegorz Kozioł oraz Tomasza Stelmach Członka Zarządu Powiatu Tarnowskiego.
Otwarcia dokonała Prezes jednostki dh Katarzyna Biel wraz z Zastępcą Wójta Gminy Tarnów Sławomirem Wojtasikiem. Głos zabrał również obecny jako zawodnik Komendanta Miejski PSP bryg. Krzysztof Gładysz.
Sędzią turnieju był Marcin Okaz.
Tak prezentowały się wyniki poszczególnych meczów:
🟢OSP ŁĘKAWKA vs OSP PORĘBA RADLNA 1:3
🥈KM PSP TARNÓW
🥉OSP KOSZYCE MAŁE
4 OSP TARNÓW-RZĘDZIN
🥅Statuetka najlepszego bramkarza trafiła do najstarszego bramkarza turnieju druha naszej jednostki Wojciecha Karasia.
Dodatkowo jako organizatorzy dedykowaliśmy ten turniej osobie, z którą na co dzień spotykamy się przy działaniach ratowniczo-gaśniczych, a która już niebawem po 30 latach służby w podziale przechodzi na emeryturę.
Dodatkowo dowódca II zmiany Jednostki JRG I w Tarnowie Zenon Mikrut bo o nim mowa został uhonorowany przez nas statuetką dla najlepszego zawodnika turnieju.
Również koledzy z drużyny na czele z Komendantem bryg. Krzysztofem Gładyszem również w swoim imieniu przekazali statuetką dla dowódcy, a dodatkowo w meczu finałowym cała drużyna wstąpiła w koszulkach z podobizną Zenona jako zawodnika.
Sam dowódca nie krył zaskoczenia i wzruszenia.
Wyróżniono drużynę OSP Biała za wspaniałą fer play grę w podstawowych składzie bez żadnego rezerwowego zawodnika. Brawo dla Was za formę i wytrwałość.👏
Na zakończenie przyszedł czas na pamiątkowe zdjęcia, za które dziękujemy niezastąpionemu Konradowie Sikorskiemu.
Poczęstunek dla drużyny by nie ustali w boju zapewnili organizatorzy.
🤝Składamy serdeczne podziękowania dla:
✔Tomasza Stelmach za patronat oraz przekazane nagrody
✔Grzegorza Kozioła Wójta Gminy Tarnów za patronat oraz puchary, medale i statuetki
✔Centrum Kultury i Bibliotek Gminy Tarnów za użyczenie hali
✔Eugeniuszowi Wojtarowiczowi za pomoc w przygotowaniu hali i niezbędnego sprzętu
✔Pizzeri Rotunda za przepyszne pizzy dla zawodników i organizatorów
✔Marcinowi Okaz za sędziowanie
✔Konradowi Sikorskiemu za fotorelacje Fotografia Ratownicza Konrad Sikorski
✔oraz druhom naszej jednostki , którzy byli obecni i pomagali podczas turnieju: Katarzyna Biel, Dariusz Damian, Daniel Cebula, Grzegorz Smoleń, Natalia Gniewek, Dawid Kowalski, Oliwia Stańczyk, Fabian Kwieciński.
✔naszej drużynie w składzie: Wojciech Karaś, Łukasz Halibożek, Krzysztof Gagatek, Rafal Halibozek, Przemek Biel, Krzysiek Kawa
Jak to Pan Wójt Sławomir powiedział do zobaczenia za rok, więc już dziś jeśli nic się nie zmieni zaprasza na V jubileuszowy turniej.
DZIĘKUJĘ WSZYSTKIM ZA WSPANIAŁĄ ZABAWĘ I MIŁE SPOTKANIE.